SP100200 0732020084 EXTENSION SPRING W042000780 860130595

Category:

Description

SP100200 0732020084 EXTENSION SPRING W042000780 860130595

1 29350010161 上壳 Closure Y 1
2 4190002843 蒸发风机 Fan Y 1
3 4190002824 蒸发器线束 Cable harness Y 1
4 4190002845 固定卡 Clamp Y 9
5 4190002826 换热器芯体组件 Heat exchanger core Y 1
6 29350010181 下壳 Closure Y 1
7 4190002822 膨胀阀 Expansion valve Y 1
8 4190002848 连接管组件 Hose Y 1
9 4190002830 固定板 Bracket Y 1
10 4190002827 蒸发器芯体 Heat exchanger core Y 1
11 4190002825 传感器 Sensor Y 1
12 4190002852 继电器 Relay Y 1
13 4013000210 螺母GB889.1-M8EpZn-8 Nut Y 6
14 4014000302 螺钉GB819.1-M5*12EpZn-4.8 Screw Y 4
15 4014000397 螺钉GB70.1-M5*40EpZn-8.8 Screw Y 2
16 4014000398 螺钉GB818-M5*25EpZn-4.8 Screw Y 2
17 4015000034 垫圈GB93-5-65Mn Spring washer Y 2
18 4015000110 垫圈GB97.1-5EpZn-300HV Washer Y 2

1 4130001314 LED组合尾灯43-1400 Tail lamp Y 2
2 4130001685 工作灯148*86-H3-24V Lamp Y 2
3 28320003842 后罩线束 Cable harness Y 1
4 4190000020 扎丝LG13-ZS4*250 Cable tie Y 40
5 26370002451 红电瓶线护套 Cable sleeve Y 3
6 29370014401 电瓶线P50*1200 Battery cable Y 1
7 4011000447 螺栓GB16674-M10*20EpZn-8.8 Bolt Y 26
8 29370021771 电瓶线P50*750 Battery cable Y 1
9 4130001422 电源开关JK862B Switch Y 1
10 26370002441 黑电瓶线护套 Cable sleeve Y 2
11 28320004111 电瓶线P50*900 Battery cable Y 1
12 29370016701 电瓶线绝缘帽 Cable sleeve Y 2
13 4130000045 蓄电池6-QW-70 Wet battery Y 2
14 29370014261 电瓶线P50*150 Battery cable Y 1
15 29370016691 电瓶线绝缘帽 Cable sleeve Y 2
16 4130000994 预热继电器V23132-B2002-X025 Relay Y 1
17 4130000075 螺栓GB16674-M6*12EpZn-8.8 Screw Y 3
18 4013000028 螺母GB6170-M6EpZn-8 Nut Y 2
19 28320004211 电瓶线P15*1150 Battery cable Y 1
20 11214361 扎带 Strip clamp Y 39
21 4130002002 接近开关J3-D2B2/DC Position switch Y 1
22 4011000153 螺栓GB16674-M6*16EpZn-8.8 Bolt Y 6